Pirkimo ir pardavimo taisyklės

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS „LAISVĖS KNYGOS” PIRKIMO–PARDAVIMO TAISYKLĖS

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Internetinė parduotuvė laisvesknygos.lt (toliau – e-parduotuvė) yra valdoma UAB „Laisvės media group“, įmonės kodas 306065591, korespondencijos adresas Verkių g. 31B-2, 09108, Vilnius, el. paštas gabija@laisves.tv, telefono numeris +37062728827 (toliau – Pardavėjas).
  2. Šios Pirkimo–pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato taisykles ir sąlygas fizinėms ir elektroninėms knygoms įsigyti per e-parduotuvę, apibrėžia Pardavėjo ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas), naudojančio e-parduotuvę, teises, pareigas ir atsakomybę.
 2. PIRKIMO–PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO SĄLYGOS
  1. Pirkimo–pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Pirkėjo laikoma sudaryta nuo momento, kai Pirkėjas e-parduotuvėje suformuoja prekių krepšelį, nurodo pristatymo adresą, pasirenka apmokėjimo būdą ir, susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
 3. PIRKĖJO IR PARDAVĖJO TEISĖS, PAREIGOS IR ATSAKOMYBĖS
  1. Pirkėjas turi teisę įsigyti e-parduotuvėje pateikiamas prekes laikydamasis šių Taisyklių ir Lietuvos Respublikos teisės aktų.
  2. Pardavėjas įsipareigoja suteikti Pirkėjui visą būtiną informaciją ir užtikrinti galimybę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis pagal šias Taisykles ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatas.
 4. APMOKĖJIMO SĄLYGOS
  1. Pirkėjas už užsakytas prekes gali atsiskaityti mokėjimo kortele arba banko pavedimu. Apmokėjimo procedūros nurodytos e-parduotuvėje.
 5. PRISTATYMO SĄLYGOS
  1. Užsakytos prekės pristatomos per UAB „Venipak“ paštomatus visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas – 2-4 darbo dienos nuo užsakymo patvirtinimo. Pristatymo kaina nurodyta e-parduotuvėje.
 6. UŽSAKYMO ATŠAUKIMO IR PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS
  1. Pirkėjas turi teisę atšaukti užsakymą iki jo patvirtinimo arba grąžinti prekes per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, atsižvelgiant į Taisyklėse nustatytas sąlygas.
 7. PREKIŲ KOKYBĖS IR GARANTIJOS SĄLYGOS
  1. Visos e-parduotuvėje parduodamos prekės turi Pardavėjo garantijas, kad jos atitinka įstatymų reikalavimus.
 8. GINČŲ NAGRINĖJIMO SĄLYGOS
  1. Visi tarp Pardavėjo ir Pirkėjo kylantys nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Jei susitarimo pasiekti nepavyksta, ginčai nagrinėjami pagal Lietuvos Respublikos teisę atitinkamose teismų institucijose pagal Pardavėjo buveinės adresą.
 9. ELEKTRONINŲ KNYGŲ PIRKIMAS
  1. Asmuo, pageidaujantis įsigyti pardavimui skirtą knygą turi teisę ją nusipirkti e-parduotuvėje.
  2. Knygų kainos yra nurodomos e-parduotuvėje ir taikomos tokios, kokios yra nurodytos pirkimo momentu.
   E-parduotuvė gali skelbti ir taikyti įvairias akcijas, tačiau jų galiojimo laikas yra ribotas. Knyga laikoma nupirkta tik tada, kai e-parduotuvė gauna apmokėjimą už ją. 
  3. Nusipirkęs elektroninę knygą, Pirkėjas gauna pranešimą el. paštu, kad ši knyga jau yra apmokėta, ir Pirkėjas ją gali atsisiųsti tik į vieną įrenginį.
  4. Pirkėjas, įsigijęs elektroninę knygą turi teisę ją vieną kartą parsisiųsti iš e-parduotuvės ir išsaugoti savo asmeninėse elektroninės laikmenose. Parsisiųstą elektroninę knygą (epub formatu) galima naudoti tik asmeniniais tikslais ir atsisiųsti ją tik į vieną įrenginį, Pirkėjui nesuteikiama teisė jos perleisti, tiek už atlyginimą, tiek be jo.
  5. Elektroninės  knygos pateikiamos Epub formatu.  Jeigu yra pateikiamas ne visas knygos tekstas, arba nustatyti kiti trūkumai, dėl kurių Pirkėjas negali skaityti  knygos ne dėl savo kaltės, Pirkėjas per 14 (keturiolika) dienų nuo knygos įsigijimo turi teisę, savo pasirinkimu: 1) reikalauti nutraukti knygos su trūkumais pirkimo – pardavimo sutartį ir grąžinti visą sumokėtą kainą, tokiu atveju sumokėti pinigai turi būti grąžinami į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per
   14 (keturiolika) dienų arba 2) informuoti e-parduotuvę apie nustatytą trūkumą ir reikalauti jį ištaisyti – tokiu atveju
   e-parduotuvė  ištaisius nurodytus trūkumus, dar kartą pateikia tinkamo formato knygą Pirkėjui.